Zagreb - glavni grad Republike Hrvatske

U petak 21. 10., učenici četvrtih razreda PŠ i MŠ Koprivnički Ivanec, krenuli su put Zagreba. Izvanučioničkoj nastavi unaprijed su se veselili i jedva su dočekali željeno putovanje. Na putovanju nam se pridružio Turistički pratitelj Darko koji se potrudio da putovanje ne bude samo edukativno, već i zabavno. Stigavši u Zagreb, prvo su posjetili Tehnički muzej Nikola Tesla. Nakon toga počastili su se u neizostavnoj zalogajnici Mc Donalds. Zadovoljni svime, bilo im je lako hodati Donjim i Gornjim gradom gdje su prepoznavali znamenitosti koje su učili u školi.

Na kraju, na red je došao Muzej čokolade gdje su se kušajući čokoladu, upoznavali sa poviješću slatkih čokoladnih zalogaja.Zadovoljni, puni utisaka i dojmova, vratili su se svojim kućama bogatiji za još jedno lijepo životno iskustvo.

objavio: Josip Ferlindeš   datum: 26. 10. 2022.