Dabar 2022.

Učenici Osnovne škole Koprivnički Ivanec, kao i učenici Područne škole Koprivnički Ivanec, sudjelovali su na natjecanju Dabar 2022. koje se održavalo u razdoblju od 7. do 11. studenog.

Organizator natjecanja za Hrvatsku je udruga „Suradnici u učenju“ uz podršku Hrvatskog saveza informatičara, Visokog učilišta Algebra i CARNet-a. Natjecanje podržava Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Natjecanje se organizira u 5 kategorija:

MikroDabar za učenike 1. i 2. razreda osnovne škole (sudjelovao je 5531 učenik).

MiliDabar za učenike 3. i 4. razreda osnovne škole (sudjelovalo je 11887 učenika).

KiloDabar za učenike 5. i 6. razreda osnovne škole (sudjelovalo je 14668 učenika).

MegaDabar za učenike 7. i 8. razreda osnovne škole (sudjelovao je 10561 učenik).

GigaDabar za učenike svih razreda srednje škole.

Učenici naših škola koji su sudjelovali u kategoriji MikroDabar (1. i 2. razred) su: Luka Golub, Tin Juriša, Ema Kuzelj, Marta Šmic, Franka Šajković, Tena Bušić, Mia Prepelić, Dominik Čavlek i Adela Jančevec, od kojih je učenica Franka (2.r.) bila najuspješnija i svojim plasmanom ušla u 10% najboljih u Hrvatskoj.

Učenici 2. razreda PŠ Koprivnički Ivanec

Učenici 1. razreda PŠ Koprivnički Ivanec

Učenica 2. razreda OŠ Koprivnički Ivanec

U kategoriji MiliDabar (3. i 4. razred) sudjelovali su: Damjan Šeb, Petar Švegović, Laura Čevis, Paula Šmic, Doris Patljak, Sebastijan Šeb, Antonio Golub, Patrick Bolšec, Lara Lončar, Ena Jakupić, Sara Vučković, Andrej Lipuš, Šimun Bebek, Kevin Oršuš, Noah Domagoj Karavla i Lucas Sabljo, od kojih su Doris (3.r.), Antonio (4.r.) i Sebastijan (4.r.) bili najuspješniji i svojim plasmanom ušli u 10% najboljih u Hrvatskoj.

Učenici 4. razreda PŠ Koprivnički Ivanec

Učenici 3. razreda PŠ Koprivnički Ivanec

U kategoriji KiloDabar sudjelovali su učenici 6. razreda: Karlo Obrovac, Erik Bos, Vjekoslava Ferenčak, Vanessa Lesjak te Lorena Vrabelj koja je ostvarila odličan rezultat te ušla u 10% najboljih.

U kategoriji MegaDabar natjecale su se tri učenice sedmih razreda: Korina Vrdoljak, Lana Dolček i Leona Samoborec.

Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima na ostvarenom uspjehu, a posebice onima koji su ostvarili izvrstan uspjeh te se nadamo još boljim rezultatima iduće godine.

Učiteljice informatike,

Dejana Zrinski i Mateja Peter

objavio: Matea Križnjak   datum: 28. 11. 2022.

« Rujan 2024 »