Moja županija bez korupcije

Kreativni natječaj „Moja županija bez korupcije“ provodi se i sedmu godinu za redom. Cilj je natječaja podizati svijest građana o ulozi osobne odgovornosti stvaranja društva bez korupcije.

Na natječaju, koji je bio otvoren za učenike osnovnih i srednjih škola na području županije, ukupno su pristigla 83 rada u kojem je sudjelovalo 28 mentora i 121 učenik.

Naša je škola osvojila drugo mjesto u kategoriji video uratka učenika od petih do osmih razreda. Svečana dodjela održana je 8. prosinca u koprivničkom Domu mladih gdje su nagrađeni učenici primili svoje nagrade i priznanja.

U video uratku sudjelovali su učenici: Erik Bos, Vjekoslava Ferenčak, Vanesa Lesjak, Karlo Obrovac, Lorena Vrabelj te mentorica Mateja Peter.

Naslov njihova video uratka je Nesretan, sretniji, najsretniji, a poručuje da se prijateljstvo ne može kupiti novce. Video uradak možete pogledati na poveznici: https://youtu.be/ZMSK6r35t70

Čestitamo!

objavio: Matea Križnjak   datum: 12. 12. 2022.