„VUZMENA KOŠARICA“ ZABLISTALA I OVE GODINE

Dana 7.travnja 2016.godine prisustvovali smo svečanom prijemu za sve sudionike projekta „Vuzmena košarica“ kojeg  je upriličio župan Koprivničko-križevačke županije, gospodin Darko Koren. Osim župana prijemu je bio nazočan i njegov zamjenik, gospodin Darko Sobota te direktor Turističke zajednice Koprivničko-križevačke županije, gospodin Zdravko Mihevc.

Na prijemu su uručena priznanja i nagrade za najljepše košarice. Ove su godine u projektu sudjelovale 22 skupine škola i dječjih vrtića, najveći broj do sada.

Naša je košarica ponovo zablistala punim sjajem i osvojila 1.mjesto. Sretni smo i ponosni zbog osvojene nagrade, ali smo još ponosniji na svoje učenike koji su pokazali kako se čuva i prenosi tradicija kraja u kojem žive.

Župan Koren zahvalio je svima na sudjelovanju u ovom projektu i naglasio da je „Vuzmena košarica“ jedan put koji govori na koji se način, od malih nogu, moraju odgajati naša djeca i kako se čuva tradicija svog kraja, koja je bitan segment svakog društva.

S lijepim dojmovima i popraćeni brojnim medijima  napustili smo zgradu Koprivničko-križevačke županije, kujući planove za narednu“ Vuzmenu košaricu“.

Hvala svima koji su doprinjeli da naša“ Vuzmena košarica“ponovo bude najljepša!

Đurđica Prlok, učiteljica

objavio: Kristina Furkes   datum: 8. 4. 2016.

« Rujan 2024 »