ŠSD„ISKRA“ SUDJELOVALA NA MEĐUOPĆINSKOM KROSU

Učenici i učenice ŠSD „ISKRA“ sudjelovali su na međuopćinskom natjecanju u krosu skupine Koprivnica koji se održavao u Drnju. Na vrlo teškoj i zahtjevnoj stazi prepunoj zamki i blata postigli smo sljedeće rezultate:

učenice su trčale dionicu dugu 1000 m i u konkurenciji 5 škola osvojile 3. mjesto. Prolaz na županijsko natjecanje je osigurala OŠ „Braća Radić“ iz Koprivnice.

Učenice su nastupale u sljedećem sastavu: Iva Rocek, Iva Pavlić, Dunja Galinec i Sara Švegović.

Učenici su trčali dionicu dugu 1200 m i u konkurenciji 8 škola osvojili 5. mjesto. Prolaz na županijsko natjecanje je osigurala OŠ „Fran Koncelak“ iz Drnja. Učenici su nastupali u sljedećem sastavu: Vedran Besten, Petar Čevis, Borna Marinković i Dorijan Poldrugač.

Čestitamo učenicima koji su po prvi puta predstavljali našu školu u ovom zanimljivom sportu.

Voditelj ŠSD „ISKRA“:

Igor Sedlanić, prof.

objavio: Kristina Furkes   datum: 14. 11. 2016.